Home

Pesimist motor calmeazate turneul de tenis de la seul 2019 Publicare rambursare pieptene

Irina Begu a câștgat turneul de la Palermo - Forbes.ro

Ekaterina Alexandrova, campioană la WTA Seul - I-a administrat un „bagel”  unei câștigătoare de Grand Slam - HotNews.ro
Ekaterina Alexandrova, campioană la WTA Seul - I-a administrat un „bagel” unei câștigătoare de Grand Slam - HotNews.ro

Irina Begu a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Seul  | Digi24
Irina Begu a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Seul | Digi24

Româncele și-au aflat adversarele de la Seul. Patricia Țig are cea mai grea  misiune. Meci dificil și pentru Irina Begu, campioana din 2015
Româncele și-au aflat adversarele de la Seul. Patricia Țig are cea mai grea misiune. Meci dificil și pentru Irina Begu, campioana din 2015

Patricia Maria Țig - Wikipedia

Surpriză mare la Seul - Al doilea jucător al lumii, eliminat în sferturi de  locul 56 ATP - HotNews.ro
Surpriză mare la Seul - Al doilea jucător al lumii, eliminat în sferturi de locul 56 ATP - HotNews.ro

Tenis: Monica Niculescu, învinsă în finala turneului WTA de la Seul

Patricia Țig, eliminată în optimi la Seul - Viaţa Liberă Galaţi

Articole despre Seul | OpenTenis

Monica Niculescu, în finala de la Seul | Digi24

Ana Bogdan a trecut de primul tur de la Seul, iar Mihaela Buzărnescu a fost  eliminată
Ana Bogdan a trecut de primul tur de la Seul, iar Mihaela Buzărnescu a fost eliminată

Japonezul Yoshihito Nishioka a castigat turneul de la Seul. Este al doilea  titlu ATP din cariera | Iasi | Ziare.com
Japonezul Yoshihito Nishioka a castigat turneul de la Seul. Este al doilea titlu ATP din cariera | Iasi | Ziare.com

Ekaterina Alexandrova a câştigat turneul de la Seul, al treilea titlu al  carierei!
Ekaterina Alexandrova a câştigat turneul de la Seul, al treilea titlu al carierei!

Tenis: Japonezul Yoshihito Nishioka a câştigat turneul ATP de la Seul |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Japonezul Yoshihito Nishioka a câştigat turneul ATP de la Seul | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Emma Răducanu, calificată în semifinale la Seul (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Emma Răducanu, calificată în semifinale la Seul (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Patricia Tig este aproape sa revina in TOP 100 WTA. Romanca a fost  eliminata in optimi la Seul, dar urca in clasamentul general | Sport.ro
Patricia Tig este aproape sa revina in TOP 100 WTA. Romanca a fost eliminata in optimi la Seul, dar urca in clasamentul general | Sport.ro

Patricia Ţig, calificare SURPRINZĂTOARE în optimi la Seul

Tenis: Ana Bogdan s-a oprit în optimile turneului de la Seul

Tenis: Patricia Ţig s-a calificat în optimi la Seul (WTA) după un meci de  mare luptă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Patricia Ţig s-a calificat în optimi la Seul (WTA) după un meci de mare luptă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Letona Ostapenko, în sferturi la Seul (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Letona Ostapenko, în sferturi la Seul (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Câștigător surpriză la turneul ATP de la Seul. Cine e favoritul care a fost  învins în finală
Câștigător surpriză la turneul ATP de la Seul. Cine e favoritul care a fost învins în finală

seul - citeste toate articolele despre seul | Pagina 1 din 1 | Antena 1

Moment istoric în tenisul feminin mondial, petrecut astăzi la Seul

Jelena „Oopstapenko!” Greșeli uriașe, de amatoare comise de letonă în  finala turneului WTA 250 de la Seoul | Sport.ro
Jelena „Oopstapenko!” Greșeli uriașe, de amatoare comise de letonă în finala turneului WTA 250 de la Seoul | Sport.ro

Emma Răducanu, în sferturi la WTA Seul - Câte locuri va urca britanica în  clasamentul WTA - HotNews.ro
Emma Răducanu, în sferturi la WTA Seul - Câte locuri va urca britanica în clasamentul WTA - HotNews.ro

SCURT/2: Ana Bogdan si Patricia Tig, in turul 2 la Seul; Buzarnescu, out;  luptatoarea Alina Vuc, la JO; PROGRAMUL TVR DE LA CM DE RUGBY; tv 18.09. –  lucianopreasport
SCURT/2: Ana Bogdan si Patricia Tig, in turul 2 la Seul; Buzarnescu, out; luptatoarea Alina Vuc, la JO; PROGRAMUL TVR DE LA CM DE RUGBY; tv 18.09. – lucianopreasport