Home

Legătură Revizuire Comunism tenis turneul de la wimbledon pod semestru țineo așa

Organizatorii și-au pus toată lumea în cap: „Pe Simona Halep nu o pun nici  în finală pe Central”
Organizatorii și-au pus toată lumea în cap: „Pe Simona Halep nu o pun nici în finală pe Central”

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

UPDATE Novak Djokovic, campion pentru a patra oară consecutiv la Wimbledon/  3-1 la seturi, împotriva lui Nick Kyrgios
UPDATE Novak Djokovic, campion pentru a patra oară consecutiv la Wimbledon/ 3-1 la seturi, împotriva lui Nick Kyrgios

Wimbledon-ul ar putea fi dat în judecată după excluderea jucătorilor ruși  și belaruși
Wimbledon-ul ar putea fi dat în judecată după excluderea jucătorilor ruși și belaruși

Elena Rybakina a câştigat turneul de tenis de la Wimbledon

Turneul de la Wimbledon va primi o asigurare de 100 de milioane de lire

Zi nefastă pentru românce în calificările de la Wimbledon. Doar Monica  Niculescu a trecut în turul al doilea | Digi24
Zi nefastă pentru românce în calificările de la Wimbledon. Doar Monica Niculescu a trecut în turul al doilea | Digi24

Novak Djokovic a câştigat turneul de la Wimbledon! Sârbul i-a egalat pe  Nadal și Federer la
Novak Djokovic a câştigat turneul de la Wimbledon! Sârbul i-a egalat pe Nadal și Federer la

Halep joacă pe nişte sume astronomice: Premii istorice la Wimbledon 2022 |  adevarul.ro
Halep joacă pe nişte sume astronomice: Premii istorice la Wimbledon 2022 | adevarul.ro

Turneul de Tenis Wimbledon - Portal Turism

ATP pregătește o măsură dură pentru turneul de la Wimbledon, după  interzicerea rușilor și bielorușilor
ATP pregătește o măsură dură pentru turneul de la Wimbledon, după interzicerea rușilor și bielorușilor

Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a câştigat turneul de la Wimbledon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Turneul de tenis de la Wimbledon (Londra) cu 251 euro - Calatorul Multumit

Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea  Diana Soare
Alexia Tatu, campioană la Wimbledon U14 » A învins-o în finală pe Andreea Diana Soare

Jucătoarea de tenis Elena Rbakina a câștigat turneul de la Wimbledon

Eurosport transmite turneul de la Wimbledon 2022 - Paginademedia.ro

O rusoaică şi-a schimbat cetăţenia pentru a putea participa la turneul de  tenis de la Wimbledon | Digi24
O rusoaică şi-a schimbat cetăţenia pentru a putea participa la turneul de tenis de la Wimbledon | Digi24

Turneul de tenis de la Wimbledon - Wikipedia

Wimbledon - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Finală românească la Wimbledon 2022! Alexia Tatu și Andreea Soare, urmașele  Simonei Halep, se luptă pentru trofeu la U14 - Antena Sport
Finală românească la Wimbledon 2022! Alexia Tatu și Andreea Soare, urmașele Simonei Halep, se luptă pentru trofeu la U14 - Antena Sport

Cât a câștigat Simona Halep după calificarea în semifinale la Wimbledon

Pin em Exclusive Events

Wimbledon 2022. Când începe, cine sunt favoriții, tragere la sorți,  calendar - IMPACT.ro
Wimbledon 2022. Când începe, cine sunt favoriții, tragere la sorți, calendar - IMPACT.ro

Revoltă în tenisul mondial împotriva politizării turneului de la Wimbledon  - România Liberă
Revoltă în tenisul mondial împotriva politizării turneului de la Wimbledon - România Liberă

Finala Wimbledon 2022: Elena Rybakina - Ons Jabeur 3-6, 6-2, 6-2.  Jucătoarea care a învins-o pe Simona Halep a câștigat turneul | Sport.ro
Finala Wimbledon 2022: Elena Rybakina - Ons Jabeur 3-6, 6-2, 6-2. Jucătoarea care a învins-o pe Simona Halep a câștigat turneul | Sport.ro

Se împlinesc 144 de ani de la primul turneu Wimbledon! Totul despre cea mai  mare competiție de Grand Slam – Monden
Se împlinesc 144 de ani de la primul turneu Wimbledon! Totul despre cea mai mare competiție de Grand Slam – Monden