Home

predare avea verdict meciul de tenis hakep mertenens Morală A inspira auditoriu

Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7. Ce luptă! Belgianca e  în sferturi la Madrid după un meci dramatic, de aproape 3 ore.
Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 5-7, 5-7. Ce luptă! Belgianca e în sferturi la Madrid după un meci dramatic, de aproape 3 ore.

Cate mai dai? Cate mai dai?!" Simona Halep, cu nervii la pamant in meciul  pierdut cu Elise Mertens la Madrid: cifrele dezastruoase care motiveaza  esecul romancei | Sport.ro
Cate mai dai? Cate mai dai?!" Simona Halep, cu nervii la pamant in meciul pierdut cu Elise Mertens la Madrid: cifrele dezastruoase care motiveaza esecul romancei | Sport.ro

Când se joacă Simona Halep - Elise Mertens, la WTA Madrid: ziua, ora și  program TV
Când se joacă Simona Halep - Elise Mertens, la WTA Madrid: ziua, ora și program TV

Ce a spus Elise Mertens după ce a eliminat-o pe Simona Halep de la Madrid

Simona Halep, extrem de confuză în timpul meciului pierdut cu Elise Mertens  la Madrid! Ce a
Simona Halep, extrem de confuză în timpul meciului pierdut cu Elise Mertens la Madrid! Ce a

VIDEO+FOTO Simona își ia viteză! Halep a învins-o categoric pe Elise Mertens,  în turul 2 la Madrid » Cele mai tari schimburi din meci + următoarea  adversară
VIDEO+FOTO Simona își ia viteză! Halep a învins-o categoric pe Elise Mertens, în turul 2 la Madrid » Cele mai tari schimburi din meci + următoarea adversară

Ce meci! Disputa dintre Halep și Mertens s-a întins pe durata a trei  seturi! Belgianca s-a impus cu 7-5 in decisiv
Ce meci! Disputa dintre Halep și Mertens s-a întins pe durata a trei seturi! Belgianca s-a impus cu 7-5 in decisiv

Halep hunts down Mertens in quarterfinal quest | AO

Elise Mertens vs. Simona Halep | 2021 Madrid Round of 16 | WTA Match  Highlights - YouTube
Elise Mertens vs. Simona Halep | 2021 Madrid Round of 16 | WTA Match Highlights - YouTube

Simona este ca o jucătoare de şah". Ce a mai spus Elise Mertens despre Halep  înaintea "ciocnirii" de azi, de pe Digi Sport 2
Simona este ca o jucătoare de şah". Ce a mai spus Elise Mertens despre Halep înaintea "ciocnirii" de azi, de pe Digi Sport 2

Cand este programat meciul Simona Halep - Elise Mertens, pentru un loc in  sferturi la Madrid
Cand este programat meciul Simona Halep - Elise Mertens, pentru un loc in sferturi la Madrid

SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // Prima reacție a Simonei Halep după victoria  fabuloasă de la Roland Garros: "A fost meciul perfect"
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // Prima reacție a Simonei Halep după victoria fabuloasă de la Roland Garros: "A fost meciul perfect"

Punctul fenomenal cu care Simona Halep a ridicat publicul în picioare în  meciul cu Elise Mertens!
Punctul fenomenal cu care Simona Halep a ridicat publicul în picioare în meciul cu Elise Mertens!

Asta nu era in plan: Simona Halep, eliminata in optimi la Madrid! Elise  Mertens a invins-o in trei seturi, 6-4, 5-7, 5-7 | Romanca a comis un  numar-record de greseli nefortate | Sport.ro
Asta nu era in plan: Simona Halep, eliminata in optimi la Madrid! Elise Mertens a invins-o in trei seturi, 6-4, 5-7, 5-7 | Romanca a comis un numar-record de greseli nefortate | Sport.ro

Foto | Așa a pierdut Simona Halep meciul cu Elise Mertens. La ce capitol a  înregistrat cifre de coșmar
Foto | Așa a pierdut Simona Halep meciul cu Elise Mertens. La ce capitol a înregistrat cifre de coșmar

Elise Mertens, după victoria din meciul cu Simona... | News.ro

Simona Halep, despre Elise Mertens: “Se luptă până la final, nu renunță  niciodată! Dar voi fi acolo, gata de joc!”
Simona Halep, despre Elise Mertens: “Se luptă până la final, nu renunță niciodată! Dar voi fi acolo, gata de joc!”

Simona Halep-Elise Mertens 6-2, 7-5! Simona este campioană la Praga, după  un meci
Simona Halep-Elise Mertens 6-2, 7-5! Simona este campioană la Praga, după un meci

Truc, prefăcătorie!". Reacție dură la adresa lui Elise Mertens, după  momentul care a schimbat meciul cu Simona Halep: "Era clar că n-are nimic"
Truc, prefăcătorie!". Reacție dură la adresa lui Elise Mertens, după momentul care a schimbat meciul cu Simona Halep: "Era clar că n-are nimic"

Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open.  Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24
Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open. Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24

Ce a declarat Simona Halep despre Elise Mertens, oponenta sa din optimile  Openului Australian | Sport.ro
Ce a declarat Simona Halep despre Elise Mertens, oponenta sa din optimile Openului Australian | Sport.ro

Cum arată partea de tablou a Simonei Halep la Mutua Madrid Open 2021, după  rezultatele de vineri - spotmedia.ro
Cum arată partea de tablou a Simonei Halep la Mutua Madrid Open 2021, după rezultatele de vineri - spotmedia.ro

LIVE RANKINGS PREDICTION. Simona Halep vs. Elise Mertens AO 4th round -  Tennis Tonic - News, Predictions, H2H, Live Scores, stats
LIVE RANKINGS PREDICTION. Simona Halep vs. Elise Mertens AO 4th round - Tennis Tonic - News, Predictions, H2H, Live Scores, stats

VIDEO Simona Halep, marș triumfal spre semifinale: 6-1, 6-1 cu Kontaveit și  se pregătește de meciul cu Garbine Muguruza
VIDEO Simona Halep, marș triumfal spre semifinale: 6-1, 6-1 cu Kontaveit și se pregătește de meciul cu Garbine Muguruza

Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în  sferturile Australian Open! - Treizecizero
Simona Halep face un meci excelent, câștigă cu Mertens și se califică în sferturile Australian Open! - Treizecizero