Home

uită la TV salam luptă finala de tenis de la esbourne maligne Praf Interpretive

Caroline Wozniacki a câştigat turneul de la Eastbourne

Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO Karolina Pliskova, victorie categorică în fața lui Angelique Kerber  în finala de la Eastbourne
VIDEO Karolina Pliskova, victorie categorică în fața lui Angelique Kerber în finala de la Eastbourne

VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai  tare punct al partidei cu Bencic
VIDEO A pierdut finala de la Eastbourne, dar Radwanska a câştigat cel mai tare punct al partidei cu Bencic

Petra Kvitova crushes Jelena Ostapenko to take her Eastbourne crown | Tennis  | The Guardian
Petra Kvitova crushes Jelena Ostapenko to take her Eastbourne crown | Tennis | The Guardian

LIVE | Simona Halep - Ţvetana Pironkova, în optimi la Eastbourne

Caroline Wozniacki şi Karolina Pliskova vor juca finala turneului de la  Eastbourne
Caroline Wozniacki şi Karolina Pliskova vor juca finala turneului de la Eastbourne

ATP Eastbourne: Dodig i Ram nakon drame do četvrtine finala -  Brotnjo-Sport.com
ATP Eastbourne: Dodig i Ram nakon drame do četvrtine finala - Brotnjo-Sport.com

Simona Halep Eastbourne | Primele reacții ale Simonei Halep după victoria  în set decisiv cu Polona Hercog
Simona Halep Eastbourne | Primele reacții ale Simonei Halep după victoria în set decisiv cu Polona Hercog

Finală 100% americană în turneul ATP de la Eastbourne

Perechea Niculescu/Zakopalova a pierdut finala de la Eastbourne

WTA Eastbourne: Petra Kvitova și Jelena Ostapenko, duel pentru titlu -  HotNews.ro
WTA Eastbourne: Petra Kvitova și Jelena Ostapenko, duel pentru titlu - HotNews.ro

Simona Halep a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la  Eastbourne | Digi24
Simona Halep a fost eliminată în sferturile de finală ale turneului de la Eastbourne | Digi24

Karolina Pliskova, în sferturi de finală la Eastbourne (WTA)

Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor  s-a impus în finală
Petra Kvitova a câştigat turneul WTA de la Eastbourne (Anglia). Cu ce scor s-a impus în finală

Rothesay International | Join us 2023 – WTA Official

Eastbourne | Overview | ATP Tour | Tennis

Petra Kvitova a câștigat WTA Eastbourne - Victorie clară contra campioanei  en-titre - HotNews.ro
Petra Kvitova a câștigat WTA Eastbourne - Victorie clară contra campioanei en-titre - HotNews.ro

Tenis / Gabriela Ruse, eliminată prematur din turneul pe iarbă de la  Eastbourne | Cuget Liber
Tenis / Gabriela Ruse, eliminată prematur din turneul pe iarbă de la Eastbourne | Cuget Liber

Angelique Kerber, după ce a învins-o pe Simona Halep la Eastbourne: „Știam  de ce am nevoie pentru a câștiga”
Angelique Kerber, după ce a învins-o pe Simona Halep la Eastbourne: „Știam de ce am nevoie pentru a câștiga”

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la  Eastbourne! Come-back de senzaţie al campioanei noastre! | Spynews.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Eastbourne! Come-back de senzaţie al campioanei noastre! | Spynews.ro

VIDEO Angelique Kerber și Madison Keys vor juca finala turneului de la  Eastbourne
VIDEO Angelique Kerber și Madison Keys vor juca finala turneului de la Eastbourne

Petra Kvitova vs. Jelena Ostapenko | 2022 Eastbourne Final | WTA Match  Highlights - YouTube
Petra Kvitova vs. Jelena Ostapenko | 2022 Eastbourne Final | WTA Match Highlights - YouTube